Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Netlerimizi yazalım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Netlerimizi yazalım
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Netleriniz Hangi Aralıkta?
50-60
4%
 4%  [ 2 ]
60-70
2%
 2%  [ 1 ]
70-80
15%
 15%  [ 7 ]
80-85
15%
 15%  [ 7 ]
85-90
18%
 18%  [ 8 ]
90-95
22%
 22%  [ 10 ]
95-100
20%
 20%  [ 9 ]
Toplam Oylar : 44

Yazar Mesaj
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pirinc yazmış:
geçen sınavda "doğru bilinen yanlışlar" diye bir alay soru çıkmıştı. böyle bir anketle neyin yıpratmasını yaşıyoruz?

hadi yaşadık. yazmayanlara da laf söylemeye hak yok. isteyen istediğini yapar. nasıl ki 95 net yaptım diyip burda harakiriye kalkacak arkadaşlar olacak, 15. oldum diyip tercih için boğaz boğaza gelenler olacak, bunlara gösterilen sabır herkese lazım.
:)cok haklisin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pirinc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
pirinc yazmış:
geçen sınavda "doğru bilinen yanlışlar" diye bir alay soru çıkmıştı. böyle bir anketle neyin yıpratmasını yaşıyoruz?

hadi yaşadık. yazmayanlara da laf söylemeye hak yok. isteyen istediğini yapar. nasıl ki 95 net yaptım diyip burda harakiriye kalkacak arkadaşlar olacak, 15. oldum diyip tercih için boğaz boğaza gelenler olacak, bunlara gösterilen sabır herkese lazım.
:)cok haklisin

haklı olmam bir şeyleri değiştirir umarım. değiştirmese de yazmaya devam edicem o da ayrı mesele.

gerek burada gerek dusdata'nın sitesinde psikolojik yıkım yaşanmasa çok iyi gelecek bizlere. bu sınavı 200 kişi kazanıyor olabilir ama sadece 200 kiş stres yaşamıyor, bilmiyor ve üzülmüyor. bunun farkında olmak gerek.
Başa dön
tarcin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O 5-6 sorunun dışındakilerin doğru cevabını nerden biliyoruz ki?biz mi karar veriyoruz?Smile
Başa dön
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tarcin yazmış:
O 5-6 sorunun dışındakilerin doğru cevabını nerden biliyoruz ki?biz mi karar veriyoruz?Smile

örneğin max sinüsün duyusunu post sup alv sinir in taşıması ya da fossa cranii post da bulunan oluşumun meatus acust int olması sana bizim kendi karar verdiğimiz cevaplar gbi geldiyse bilmeiycem..
Başa dön
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tarcin yazmış:

örneğin max sinüsün duyusunu post sup alv sinir in taşıması ya da fossa cranii post da bulunan oluşumun meatus acust int olması sana bizim kendi karar verdiğimiz cevaplar gbi geldiyse bilmeiycem..
Başa dön
tarcin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kadar eminsin herşeyden bu sınava kadar kalman talihsizlik olmuş
Başa dön
Benbey
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hanımlar, beyler sakin olalım. Sınav stresi yüzünden normalde kullanmayacağımız üsluplara girip birbirimzi üzmeyelim. Herkes emeğinin karşılığını almak için batıl veya gerçek olumlu bir işaret bulur muyum derdinde. Olacak böyle şeyler...

Aman işi sataşmaya vardırmayalım. Sonra tıp doktorları kadar saygı gömediğimizden yakınıyoruz. Birbirine bizim kadar saydıran, arkasından konuşan bir meslek gubu daha var mıdır acaba? Neyse, çok dertliyim bu konularda... Very Happy

En son Benbey tarafından Sal Eyl 10, 2013 10:28 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tarcin yazmış:
Bu kadar eminsin herşeyden bu sınava kadar kalman talihsizlik olmuş

sen önünde kitap açık ama yine de emin değilsen ben senin talih durumunu değerlendiremiycem..
Başa dön
tarcin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her kitap farklı bişi yazmıyo sanki
Başa dön
guttaflow
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt leviathan sanane kardeşim milletin netinden otur evinde bekle osym yi bu soruların cevap anahtarıyla ne kadar değiştiğini görmedinmi daha önce
Başa dön
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guttaflow yazmış:
dt leviathan sanane kardeşim milletin netinden otur evinde bekle osym yi bu soruların cevap anahtarıyla ne kadar değiştiğini görmedinmi daha önce

öncelikle biraz saygılı konuş lütfen, ikincisi ben cevapların kesin olduğu sorular var dedim hepsi kesin demedim 10 tane tartışmalı soru var ama diğerlerinin cevapları belli oldu, ayrıca ben milletin netiyle ilgili bişe demedimki senin söylediğin ne alaka yani..
Başa dön
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne bu gerginlik tarcin netlerimizi neye göre yazıcaz belli değilki cevaplar dedi bende çoğu belli dedim niye gerilio ortam durup dururken bu ne celal ..
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Eyl 10, 2013 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guttaflow yazmış:
burası bir forum bence once siz bunun farkina varin ..biz k burada sorularin cevaplarni bulmaya calisiyoruz birlikte netlerimizi yaklask hesapliyoruz mini anketler yapiyoruz fln fln .. Siz istiyorsaniz oturun evinizde bekleyin saygisizligin alemi yok
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 11, 2013 11:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar hepimiz gerginiz stresliyiz tartismayin kimseye faydasi yok bunun
asagi yukari hesaplayabilen isaretler, hesaplayamayan isaretlemez..bu anketlerden cok farkli sonuclar oldugunu gorduk zaten daha onceki sinavlarda bosuna takilmayalim Smile
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 13, 2013 3:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Asagi yukari hesaplayabilenler anketi ihmal etneyelimm Sad
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız