Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - KİM KAÇ PUANLA KAÇINCI OLDU?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

KİM KAÇ PUANLA KAÇINCI OLDU?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mrdrcem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:07 am    Mesaj konusu: Re: DUS2013SONBAHAR Alıntıyla Cevap Gönder

mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:
Arkadaşlar sizden önce kaç kişinin aynı derecede olduğu önemli değil sizinle aynı derecede olan başka insan var mı onu araştırın. çünkü örnek olarak söylüyorum sınavda 2 tane 5. varsa, 6. olan olmuyor direk 7. ye geçiyor sıralama. kolay gelsin

bu arada ben 24. oldum. benim haricimde bildiğim bir tane daha 24. var başka varsa yazarsa sevinirim.

bende 24. oldum neryi düşünüyorsunuz

ben İstanbul izmir ve ankaradaki bütün ortodontileri yazmayı düşünüyorum. sonrasında Antalya olabilir
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:10 am    Mesaj konusu: Re: DUS2013SONBAHAR Alıntıyla Cevap Gönder

mrdrcem yazmış:
mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:
Arkadaşlar sizden önce kaç kişinin aynı derecede olduğu önemli değil sizinle aynı derecede olan başka insan var mı onu araştırın. çünkü örnek olarak söylüyorum sınavda 2 tane 5. varsa, 6. olan olmuyor direk 7. ye geçiyor sıralama. kolay gelsin

bu arada ben 24. oldum. benim haricimde bildiğim bir tane daha 24. var başka varsa yazarsa sevinirim.

ben İstanbul izmir ve ankaradaki bütün ortodontileri yazmayı düşünüyorum. sonrasında Antalya olabilir

saglık bak yazıcakmısınız?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Berdan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Istanbul perio yazacaklar var mi.siralamalari nedr acba
Başa dön
Berdan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Istanbul perio yazacaklar var mi.siralamalari nedr acba
Başa dön
mrdrcem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:12 am    Mesaj konusu: Re: DUS2013SONBAHAR Alıntıyla Cevap Gönder

tugce_89 yazmış:
mrdrcem yazmış:
mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:

saglık bak yazıcakmısınız?

o konuda çok kararsızım ama yazarsam izmir yazarım sadece
Başa dön
mrdrcem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada 24. olan en fazla 4 kişi var çünkü 28. olan biliyorum en yakın. bilginize ...
Başa dön
racchellan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mrdrcem yazmış:
bu arada 24. olan en fazla 4 kişi var çünkü 28. olan biliyorum en yakın. bilginize ...

o ne yapıcak peki bi bilgin var mı
Başa dön
pikume
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ridvannistelroy yazmış:
Yelda yazmış:
ridvannistelroy yazmış:
Yelda yazmış:
61.99 sıralamam 148. Başka 148 var mııı??
bende 148 im. acaba başka varmı?

İlk tercihlerin ne olucak diye sorsam? İstanbulda herşeyi yazıcam dio musun? Yoksa bölüm için başka yer yazıcak mısın?

tam karar vermedim ama perifer dahil tüm ortoları yazmayı düşünuyorum sonlara da istanbul-ankara radyoları yazarım garanti olsun diye ama illa istanbul gibi bi takıntım yok. sen istanbulda herşeyi yazıcaksan elbet gelir bir yer bence

bi arkadaşım da 148. Doğu hariç orto-perio-endo yazmayı düşünüyo
Başa dön
mrtydgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 9:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daygi yazmış:
mrtydgn 99.olan arkadasinizin radyoloji yazacagi kesin mi?ben de 99.yum ve hala kac kisiyiz bilemiyorum,bizimle iletisime gecerse sevinirim.

kesin radyoloji yazacak ama daha fazla şey söylemek bana düşmez malesef
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
mrtydgn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 9:24 pm    Mesaj konusu: Re: DUS2013SONBAHAR Alıntıyla Cevap Gönder

mrdrcem yazmış:
mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:

tam olarak herkese ulaştığım söylenemez ama oraların geleceğinden emin değilim sağlık bakanlığı yada periferden nereleri düşünüyorsunuz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
cinc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pikume yazmış:
ridvannistelroy yazmış:
Yelda yazmış:
ridvannistelroy yazmış:
Yelda yazmış:
61.99 sıralamam 148. Başka 148 var mııı??
bende 148 im. acaba başka varmı?

İlk tercihlerin ne olucak diye sorsam? İstanbulda herşeyi yazıcam dio musun? Yoksa bölüm için başka yer yazıcak mısın?

tam karar vermedim ama perifer dahil tüm ortoları yazmayı düşünuyorum sonlara da istanbul-ankara radyoları yazarım garanti olsun diye ama illa istanbul gibi bi takıntım yok. sen istanbulda herşeyi yazıcaksan elbet gelir bir yer bence

bi arkadaşım da 148. Doğu hariç orto-perio-endo yazmayı düşünüyo

o arkadaş benim Smile son tercihlerime erzurumu da yazmayı düşünüyorum.
Başa dön
Westicenadam
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 27, 2013 8:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkesi tebrik ederim. 5. yim 67.711puan ve 100 net. İlk tercihim marmara orto olucak. Ama sanırım 2. ve 4. de marmara orto yazabilir. Emin olmak için onlara ulaşmaya çalışıyorum ama başaramadım henüz. Marmara orto gelmezse altına bezm-i alem ya da ankara/ege yazabilirim. Kesinliğinden emin olan varsa yazabilir mi?
Başa dön
mrdrcem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 30, 2013 8:36 pm    Mesaj konusu: Re: DUS2013SONBAHAR Alıntıyla Cevap Gönder

mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:
mrtydgn yazmış:
mrdrcem yazmış:

tam olarak herkese ulaştığım söylenemez ama oraların geleceğinden emin değilim sağlık bakanlığı yada periferden nereleri düşünüyorsunuz?

sb belki katip çelebi.
senin isim neydi?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14. sayfa (Toplam 14 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız