Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - istenen belgeleri bilenler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

istenen belgeleri bilenler

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 01, 2013 6:19 am    Mesaj konusu: istenen belgeleri bilenler Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar yerleştirmeler için istenen belgelerin neler olduğunu hatırlayanlar var mı? sağlık bakanlığı ve üniversite kadrosu için. bayramdan önce belli olacak gibi duruyor yerleştirmeler. sıkışmamak adına öğrenmek istedim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
pirinc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 01, 2013 5:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

acip okuyun kilavuzlari.
Başa dön
dtkzm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 01, 2013 9:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pirinc yazmış:
acip okuyun kilavuzlari.
aynen ya aklına gelenı buraya yazıyo mıllet
Başa dön
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kılavuzun tamamını okudum istenen belgeler yazmıyor. Cevap yazarken biraz daha saygılı olursanız daha düzgün iletişim kurulabilir.
Başa dön
dentistim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kazandığın üniversiteye göre istenilen belgeler değişiyor. panik yapmayın Smile) yerleştirme sonuçlanınca üni. nin sayfasından yada personel işlerinden öğrenirsiniz.
Başa dön
duszede89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:51 am    Mesaj konusu: Re: istenen belgeleri bilenler Alıntıyla Cevap Gönder

nerrantsula yazmış:
arkadaşlar yerleştirmeler için istenen belgelerin neler olduğunu hatırlayanlar var mı? sağlık bakanlığı ve üniversite kadrosu için. bayramdan önce belli olacak gibi duruyor yerleştirmeler. sıkışmamak adına öğrenmek istedim.

Çogu okulun internet sitesinde yazar,onlardan bi fikir edinebilirsin.ama yerlesmeyi beklemek daha mantıklı
Başa dön
dtkzm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben cok heyecanlıyım tercıhlerde yazacagım butun unıversıteler ne ıstıyosa yarına hazır edıcem
Başa dön
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentistim yazmış:
kazandığın üniversiteye göre istenilen belgeler değişiyor. panik yapmayın Smile) yerleştirme sonuçlanınca üni. nin sayfasından yada personel işlerinden öğrenirsiniz.

Teşekkür ederim Smile
Başa dön
duszede89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 12:54 am    Mesaj konusu: Re: istenen belgeleri bilenler Alıntıyla Cevap Gönder

nerrantsula yazmış:

Bizim okul için boyle mesela
http://www.dentistry.ankara.edu.tr/office/itayin.doc
Başa dön
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 1:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim o dönemde zor bir dönemde olacağım için sormuştum. bu durumda tercih sonucunu beklemek daha mantıklıymış.
İstenen belgeler için Kılavuzu oku diyen arkadaşların da kılavuzu daha iyi okumasını tavsiye ederim Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız