Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - istifa
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

istifa

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mina
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 3:32 am    Mesaj konusu: istifa Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar tercih yaptıktan sonra girdiğimiz bölümde atıyorum 1 ay çalıoştık sonra beğenmedik istifa etmek için ne kadar zaman bekliyoruz????istifa sonrası dusa girsek 6 ay bekliyor muyuz???
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dt-leviathan
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 4:25 am    Mesaj konusu: Re: istifa Alıntıyla Cevap Gönder

mina yazmış:
arkadaşlar tercih yaptıktan sonra girdiğimiz bölümde atıyorum 1 ay çalıoştık sonra beğenmedik istifa etmek için ne kadar zaman bekliyoruz????istifa sonrası dusa girsek 6 ay bekliyor muyuz???

bildiğim kadarıyla istifa edersen bir sonraki dus a girebiliosun ama yüzde 2 puan kesintin oluo..
Başa dön
mina
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 06, 2013 11:10 pm    Mesaj konusu: Re: istifa Alıntıyla Cevap Gönder

dt-leviathan yazmış:
mina yazmış:

bildiğim kadarıyla istifa edersen bir sonraki dus a girebiliosun ama yüzde 2 puan kesintin oluo..

kesinti oluyor ama umarım beklemek olmuyordur ösym klavuzda ayrıntılı bilgi verilmemiş çok araştırdım
Başa dön
dtymn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 07, 2013 4:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslarimdan duydugum halini söleyeyim.Yök kadrosundaysaniz istifa etmeden girilebiliyor sinava ilk sinavda puan kesintisi oluyor ama 2.sinavda olmuyor.Saglik bakanligi kadrosuysa,sinavdan 6 ay once istifa etmek gerekiyormus,ve yine ilk sinavda puan kesiliyor
Başa dön
mina
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 07, 2013 8:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtymn yazmış:
arkadaslarimdan duydugum halini söleyeyim.Yök kadrosundaysaniz istifa etmeden girilebiliyor sinava ilk sinavda puan kesintisi oluyor ama 2.sinavda olmuyor.Saglik bakanligi kadrosuysa,sinavdan 6 ay once istifa etmek gerekiyormus,ve yine ilk sinavda puan kesiliyor

teşekürler
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız