Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - yeni mezunların durumu?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

yeni mezunların durumu?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Tem 07, 2013 4:12 pm    Mesaj konusu: yeni mezunların durumu? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben daha bu yıl okulu bitirdim ve çalışmaya başladım. herşey güzel gidiyor fakat temmuz sonu bir büt vermem gerek bu durumda da anca ağustosta mezun olmuş olurum. başvuru klavuzunda sınavın yapılacağı tarihte mezun olmuş olmak şartı var. buraya kadar güzel o tarihte çoktan mezun olurum.
ancak bunu kanıtlamak için çıkış belgemi almak zorundamıyım bu işlemi sınava girdikten sonra yapsam olur mu? orada yazan tarih bir sorun oluşturur mu ilerde? bilgisi olan var mı bu konuda Sad
bunu şu yüden soruyorum bir dersane hocamız son sınavından çıktığınız an mezunsunuz, elinizdeki belgenin önemi yok demişti ama ters köşe olamk da istemiyorum açıkcası
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Tem 07, 2013 6:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet aynen oyle .. Cikis belgesi alindiginda son sinav tarihi yazilidir belgede..belgeyi alma zamani onemli degil. Zaten cikis islemleri icin verilen dilekcede ornegin son sinavim 2 temmuz .... Gibi bi ifade yazmamiz gerekiyor
Başa dön
hilalslmt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 07, 2013 9:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki tezi olan okulların durumu? son sınavlarımıza girdik bitirdik biz ama tezim bitmediği için daha çıkış belgemi alamıyorum. sınava başvuru yaparken çıkış belgemin olması şart mı?
Başa dön
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 08, 2013 2:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Layezal yazmış:
Evet aynen oyle .. Cikis belgesi alindiginda son sinav tarihi yazilidir belgede..belgeyi alma zamani onemli degil. Zaten cikis islemleri icin verilen dilekcede ornegin son sinavim 2 temmuz .... Gibi bi ifade yazmamiz gerekiyor

çok teşekkür ederim:)
moralim çok bozuldu sınava kadar alamam diye. sadece bir bütcükSmile yüzünden giremezsem çok üzülürüm Crying or Very sad
son bir sorum var bu çıkış belgesi ilişik kesme belgesi değil dimi, bizim fakültede ilişik kesme belgesi var ve tek tek anabilim dalı başlanlarına imzalatıyoruz.
Başa dön
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 08, 2013 2:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hilalslmt yazmış:
peki tezi olan okulların durumu? son sınavlarımıza girdik bitirdik biz ama tezim bitmediği için daha çıkış belgemi alamıyorum. sınava başvuru yaparken çıkış belgemin olması şart mı?

ben bugün dersaneme sordum senin gibi bir öğrencim daha önce hiç olmadı ama mantıken çıkış belgende yazan tarihin sınavdan önce olması gerekiyor dediler bana.

ama çıkış belgesinde son sınavın ya da tezin bitim tarihi yazarsa sorun olmaz gibi geldi Wink
Başa dön
elisabeth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Tem 09, 2013 12:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benzer bir durum ben doktoraya basvururken basima gelmişti.butsuz gecenlerin mezuniyet tarihi akademik takvime gore finallerin bitiş tarihidir.bute kalanlarin mezuniyet tarihi butlerin bitiş tarihidir.yani sizin bütünüz ilk but olsa bile butlerin bitişini beklemek zorundasiniz mezuniyet belgesi almak için.sinava basvururkende mezuniyet tarihinizi ve diploma numaranızı girmek.zorundasiniz.o yüzden öğrenci işleri daire başkanlığındaki fakulte.temsilcinizle.direk görüşmenizi tavsiye ederim.ankara üniversitesindeki.durum.bu
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız