Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dusdata kampı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dusdata kampı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Tem 22, 2013 7:00 am    Mesaj konusu: dusdata kampı Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar datanın kampına katılan var mı daha once? önerirmisiniz? ben kendim çalışabileceğimden şüpheliyim ankaraya gitmeyi düşünüyorum son 20gün evde boş geçirirsem diye korkuyorum enazından hem kamp temposu hem de ankara çalışma ortamı daha yoğunmuş gaza getirir heralde?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dusudus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 22, 2013 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kamp ortamı strese girmeme açısından çok iyi bi çırpıda 20 gün bitiyo kötü özellikleri ise temposu biraz yorucu ve dersler en erken 7-8 de bitiyo o yüzden kendin tekrar etme fırsatı pek bulamazsın.Ders dinlemeye konsantre olma konusunda iyiysen git derim ama derslerde koparsan akşam toparlıcak vaktin pek kalmıyo dediğim gbi
Başa dön
atesh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 22, 2013 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dersaneye gitmedim ama kampa yazıldım.sadece evde çalışmakla olmıyakmış gib geliyor.netlerim bi türlü yükselmedi:(
Başa dön
duszede89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 25, 2013 9:35 pm    Mesaj konusu: Re: dusdata kampı Alıntıyla Cevap Gönder

tugce_89 yazmış:
arkadaşlar datanın kampına katılan var mı daha once? önerirmisiniz? ben kendim çalışabileceğimden şüpheliyim ankaraya gitmeyi düşünüyorum son 20gün evde boş geçirirsem diye korkuyorum enazından hem kamp temposu hem de ankara çalışma ortamı daha yoğunmuş gaza getirir heralde?

Bence fazlasıyla yorucu aksam tekrar edecekhalin zaten kalmıyo,temeller biraz yuzeysel.ozellikle temel pato farma ve fizyodan hiçbise bekleme.ama protez pedo odr faydalı oluyo tekrar etmesen de oluyo
Başa dön
mehmetfatih
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 26, 2013 2:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bende kampa gelecem yanlız konaklamayı nasıl hallettiniz. nerde kalacaksınız. kız öğrenciler için bir kaç tane seçenek var ama erkekler o kadar şanslı değil..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız