Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - kac netınız var ve nereyı tercıh edıceksınız
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

kac netınız var ve nereyı tercıh edıceksınız
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dt_09
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 3:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daygi yazmış:
dt_09 yazmış:
amalgamator yazmış:
Daygi yazmış:
Aynen hic kimse bisey yazmiyor,bi kadar bencillik olmaz.
Ilk yuzde daha cok orto terch edlyo.pek duymadim cerrahi isteyen.ama kimsede yazmadgi icin bilemiyorum.sb dusnmuyorum.

ilk 50 de çok az crrahi duydum cerrahi istiosanız istdiğniz yer inş olur Smile
Ama zaten cerrahinin de kontejyani az oldugu icin emin olamiyorum yine de.ilk 50de cok az derken kac kisi istiyo olabilir ki?bunu bilmek gercekten cok onemli benim icin.

keşke bilbilsek tam olarak bnde orto yazıcam 53.yüm neresi olacağı konusunda endişeliyim Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Daygi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 5:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_09 yazmış:
Daygi yazmış:
dt_09 yazmış:
amalgamator yazmış:
Daygi yazmış:
Aynen hic kimse bisey yazmiyor,bi kadar bencillik olmaz.
Ilk yuzde daha cok orto terch edlyo.pek duymadim cerrahi isteyen.ama kimsede yazmadgi icin bilemiyorum.sb dusnmuyorum.

ilk 50 de çok az crrahi duydum cerrahi istiosanız istdiğniz yer inş olur Smile
Ama zaten cerrahinin de kontejyani az oldugu icin emin olamiyorum yine de.ilk 50de cok az derken kac kisi istiyo olabilir ki?bunu bilmek gercekten cok onemli benim icin.

keşke bilbilsek tam olarak bnde orto yazıcam 53.yüm neresi olacağı konusunda endişeliyim Smile
Tebrik ederim,istediginiz yerin ortosu olur ins.gecen donem ilk 100 de 13 kisi cerrahi yazmis,ondan onceki donemi bilmiorm.tabi ki bu donem belli olmaz insanlarin nereyi tercih edecegi ama cerrahi ve orto kontejyaninin artmis olmasi beni umutlandiriyor,ins bosuna degildir.
Başa dön
berrrna
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

koleyibenbogdum yazmış:
ben 154.yüm,benimle aynı sırada olan başka kimse var mı acaba? başlara batıdaki ve karadenizdeki pedoları sonra da endo ve restoratif yazmayı düşünüyorum

mrb bende 154.yüm endo ve protez yazmayı düşünüyorum batıdaki üniversiteleri yazıcam
Başa dön
berrrna
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

koleyibenbogdum yazmış:
ben 154.yüm,benimle aynı sırada olan başka kimse var mı acaba? başlara batıdaki ve karadenizdeki pedoları sonra da endo ve restoratif yazmayı düşünüyorum

mrb bende 154.yüm endo ve protez yazmayı düşünüyorum batıdaki üniversiteleri yazıcam
Başa dön
dt_09
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tebrik ederim,istediginiz yerin ortosu olur ins.gecen donem ilk 100 de 13 kisi cerrahi yazmis,ondan onceki donemi bilmiorm.tabi ki bu donem belli olmaz insanlarin nereyi tercih edecegi ama cerrahi ve orto kontejyaninin artmis olmasi beni umutlandiriyor,ins bosuna degildir.[/quote]

teşekkürler... ilk 50 de 10 tane falan orto dışı saymıştım :S yanlış mı saydım acaba :S
Başa dön
Daygi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 6:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_09 yazmış:
Tebrik ederim,istediginiz yerin ortosu olur ins.gecen donem ilk 100 de 13 kisi cerrahi yazmis,ondan onceki donemi bilmiorm.tabi ki bu donem belli olmaz insanlarin nereyi tercih edecegi ama cerrahi ve orto kontejyaninin artmis olmasi beni umutlandiriyor,ins bosuna degildir.

teşekkürler... ilk 50 de 10 tane falan orto dışı saymıştım :S yanlış mı saydım acaba :S[/QUOTE]Peki hangi bolumler var icinde hepsi cerrahi mi?
Başa dön
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 9:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amalgamator yazmış:
30.cuyum.orTo dusunmuyorum. Marmara medpol cerr ve sonrasi ankara cerr dusnuyorum.devaminda ege ve dger cerrhler.dger arkadslarda yazarsa netlesse bazi seyler

30. olan 4kişiyiz diye biliyorduk 4ümüz de haberleşiyorz ztn siz 30. olduğunuzdan eminmisinz?? bu işte bi gariplik var 5tane 30. varsa 34. oldugunu soyleyen arkadaş yanılıo ozaman?
Başa dön
muscipula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 25, 2013 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugce_89 yazmış:
amalgamator yazmış:
30.cuyum.orTo dusunmuyorum. Marmara medpol cerr ve sonrasi ankara cerr dusnuyorum.devaminda ege ve dger cerrhler.dger arkadslarda yazarsa netlesse bazi seyler

30. olan 4kişiyiz diye biliyorduk 4ümüz de haberleşiyorz ztn siz 30. olduğunuzdan eminmisinz?? bu işte bi gariplik var 5tane 30. varsa 34. oldugunu soyleyen arkadaş yanılıo ozaman?

ben de şaşırdım sizin durumunuza. 16 yok mu 16 ??
Başa dön
dentalist
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 2:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

muscipula yazmış:
tugce_89 yazmış:
amalgamator yazmış:

ben de 34. yüm cerrahi düşünüyorum. Tam netleşmemekle beraber ankara,gazi veya başkent düşünüyorum sonrasına sb veya diğer iller yazıcam. Medipole girecek arkadaşlar(Her bölüm için geçerli) dikkat etsinler kontenjanların bulunduğu kitapçıkta yazan açıklamadan anlaşılan atamalarınız normal usule göre olsa da sağlık bakanlığının çalışanı değil medipolle imzaladığınız sözleşme sonucunda medipol çalışanı oluyosunuz ve sözleşmede cmrts çalışabiliceğiniz şekilde düzenleniyo ve cmrtsleri de çalışıyosunuz. Yazan arkadaşlar bilerek yazsın derim.
Başa dön
Daygi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 2:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentalist yazmış:
muscipula yazmış:
tugce_89 yazmış:
amalgamator yazmış:

ben de 34. yüm cerrahi düşünüyorum. Tam netleşmemekle beraber ankara,gazi veya başkent düşünüyorum sonrasına sb veya diğer iller yazıcam. Medipole girecek arkadaşlar(Her bölüm için geçerli) dikkat etsinler kontenjanların bulunduğu kitapçıkta yazan açıklamadan anlaşılan atamalarınız normal usule göre olsa da sağlık bakanlığının çalışanı değil medipolle imzaladığınız sözleşme sonucunda medipol çalışanı oluyosunuz ve sözleşmede cmrts çalışabiliceğiniz şekilde düzenleniyo ve cmrtsleri de çalışıyosunuz. Yazan arkadaşlar bilerek yazsın derim.
Dentalist,onceki mesajlarinizda siralamam iyi degil dogu cerrahileri yazmam gerekir mi derken saka yapmaya calistiniz sanirim,derecenizi oraya yazmamistiniz,buraya da 34.oldugunuzu yaziyorsunuz.
Başa dön
dentalist
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 2:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Daygi yazmış:
dentalist yazmış:
muscipula yazmış:
tugce_89 yazmış:
amalgamator yazmış:

Dentalist,onceki mesajlarinizda siralamam iyi degil dogu cerrahileri yazmam gerekir mi derken saka yapmaya calistiniz sanirim,derecenizi oraya yazmamistiniz,buraya da 34.oldugunuzu yaziyorsunuz.

Ben foruma dün katıldım.önceden çok araştıran arkadaşların direktifi sonucu ankara istanbullar olmıcakmış çok cerrahi tercih edilmiş diye bi duyum almıştım ona binayen öyle yazdım.ama bugün bu başlığı okuyunca dediğiniz gibi çok kötü değilmiş sanki. dediğim gibi tercih sıram bu şekilde ama önünüzdeki herkesi bilemiyorsunuz ki Sad ankaradaki tercehlerim olmayabilir. bekleyip görücez artık.
Başa dön
gulaan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar netlere gore hesapladigimizda 6 tane 170.olmasi gerekiyor kendimde dahil 3 kisi belli ama 170.olan diger 3 kisi nerdee?? Bi ses verse de konussak keske!!
Başa dön
gulaan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 6:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar netlere gore hesapladigimizda 6 tane 170.olmasi gerekiyor kendimde dahil 3 kisi belli ama 170.olan diger 3 kisi nerdee?? Bi ses verse de konussak keske!!
Başa dön
dtecem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 3:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtecem yazmış:
dt_kubra yazmış:
dtecem yazmış:
Dtgizm yazmış:
dt_kubra yazmış:
Ben 60.yim orto dusunuorm ama il olarak daha karar vermedim 60.olan arkadaslarla haberlessek super olur:)

Merhaba ben de 60. Yim ve orto dusunuyorum. "Rsvrcm" de 60. Olmus. Haberleselim
. Arkadaslar bende 60. Yim . Istanbul pedo yada erciyes orto yazmayi dusunuyorum.

Bende kirikkale eskisehir bolu orto dusunuorm ankara gelir mi sizce

Ankara saglik bakanligi bence gelebilir
60. Olan arkadaslardan pedodonti yazmayi dusunen var mi?
Başa dön
haleyurtyapan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 26, 2013 4:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gulaan yazmış:

gülaan haklı arkadaşlar o diğer 3 kişi de irtibata geçerse sağlıklı tercihler yapcaz..tercih yapmayacak olsa bile lütfen haberleşelim yada 174 yada175.varsa lütfen haber versin
Başa dön
koleyibenbogdum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 27, 2013 1:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berrrna yazmış:
koleyibenbogdum yazmış:

mrb tebrik ederim Smile acaba iki kişi miyiz sadece, endoyu mu protezi mi ilk sıralara yazacaksınız, yoksa daha çok şehir tercihi mi yapacaksınız, çok mu soru sordum Smile
Başa dön
dtymn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 27, 2013 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haleyurtyapan yazmış:
gulaan yazmış:

gülaan haklı arkadaşlar o diğer 3 kişi de irtibata geçerse sağlıklı tercihler yapcaz..tercih yapmayacak olsa bile lütfen haberleşelim yada 174 yada175.varsa lütfen haber versin

ben yazmıştım ama yeniden yazayım,170.yim,sanırım o belli olan 3 kişiden biriyim,sadece orto yazmayı düşünüyorum,olmazsa nisana bırakıcam
Başa dön
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 30, 2013 8:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

211. arkadaşların ilk tercihleri ne olacak acaba?
Başa dön
nerrantsula
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 30, 2013 8:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

211. arkadaşların ilk tercihleri ne olacak acaba?
Başa dön
neser
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 30, 2013 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

blackjack yazmış:
96 netle 34. oldum ankara yada istanbul orto istiyorum.. önümüzdeki arkadaşlar da ne istediklerini yazarlarsa çok sevinirim..

ben de 34.oldum.34. olan kaç kişi var biliyor musunuz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
9. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız