Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - BOLU ORTODONTİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

BOLU ORTODONTİ
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
miracle
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 4:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

18. Bolu ortoyu yazdıysa biz ölelim yani.. Amacınız ne anlayamadım hakkaten ailem orda deseniz harika eğitim alınacak üniversiteler aile sebebiyle geri çevrilmez bu yaşımızda artık, ayıp olur yani.. Kötü niyet yoktur kimsenin içinde diye düşünmek istiyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dussy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 4:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Murat arkadasim inaniyoruzki sana gelicek bolu orto, 60.sin ve senden baska kimsenin ilk tercihi degildi listede. Gelmezsede hepsi senin suçun, bu bolu ortoyu sen populer yaptin (:
Başa dön
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 5:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

..

En son Layezal tarafından Pzr Ağu 10, 2014 2:53 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
racchellan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 5:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Layezal yazmış:
Miracle sizce insan kendi kuyusunu kendisi kazar mi? Neden kotu niyet olarak dusundunuz anlayamadim dogrusu? 3.girisim ve bu forumdan hicbir saglikli bilgi edinilemeyecegini gecen sinavda cok aci tecrubelerle ogrendim. Ve forum takip etmedim bu surec boyunca.hicbir fikir beyan etmedim soru paylasimi yapmadim.arkadaslari bilgilendirme amacli bir yorum yazdim.yazsan suc yazmasan suc. Bu sinav icin en az herkes kadar bedel odedim. Bolu konusuna gelince hocalar yardimci docent.populer olarak bilinen ama ici bombos olan bi okuldan mezunum. Baskalarina yatirim degil kendime yatirim yapmak icin bolu yazdim.hocalar super.. Caliskan ates gibi piril piril.. Ogle vakti yemek saatinde gittigimde asistanlariyla klinikte calisoyordu.hocanin ogretme heyecani beni gercekten etkiledi.cok guzel bir binasi var kasim ayinda tasinilacak. Ve 8-10 ay box bosalmasini beklemeyecek boluya gelenler 120 hasta degil 350 hasta bakacak. Ve labaratuar tez degil klinik tez yapacak yani doktorali gibi olacak ayni zamanda ve 4000 gibi bir maas alacak. Kucuk bir sehir olsa da dogal guzellikleriyle unlu olan ve villa kiralarinin bile 900 tl oldugu bir sehir. Ve ailemin bir kismi orda istanbula 2 saat mesafede yukselen bir sehir.. Gazi ye gidip kidem hegamonyasiyla mi ugrasilmali .. Yoksa hala doktorayla ogrenci alan kalabalik yerlere gidip hasya bakabilecegin gunler ne zaman gelecek diye beklenti icinde mi olmali.. Sadece suru psikolojisine girmedim.. Ve kazanan arkadaslarimi simdiden tebrik ediyorum .. Hosgeldik hepimiz:))

Ben zaten algilayamadim insanlarin elestirmesini..istemis yazmissin..bunun icin hesap da vericek degilsin..cok komik elestiriler..bende 30.y bende yazdim ama 7.tercihimdi..gelecegini dusunmuyorum..
Başa dön
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

racchellan yazmış:
Layezal yazmış:
Miracle sizce insan kendi kuyusunu kendisi kazar mi? Neden kotu niyet olarak dusundunuz anlayamadim dogrusu? 3.girisim ve bu forumdan hicbir saglikli bilgi edinilemeyecegini gecen sinavda cok aci tecrubelerle ogrendim. Ve forum takip etmedim bu surec boyunca.hicbir fikir beyan etmedim soru paylasimi yapmadim.arkadaslari bilgilendirme amacli bir yorum yazdim.yazsan suc yazmasan suc. Bu sinav icin en az herkes kadar bedel odedim. Bolu konusuna gelince hocalar yardimci docent.populer olarak bilinen ama ici bombos olan bi okuldan mezunum. Baskalarina yatirim degil kendime yatirim yapmak icin bolu yazdim.hocalar super.. Caliskan ates gibi piril piril.. Ogle vakti yemek saatinde gittigimde asistanlariyla klinikte calisoyordu.hocanin ogretme heyecani beni gercekten etkiledi.cok guzel bir binasi var kasim ayinda tasinilacak. Ve 8-10 ay box bosalmasini beklemeyecek boluya gelenler 120 hasta degil 350 hasta bakacak. Ve labaratuar tez degil klinik tez yapacak yani doktorali gibi olacak ayni zamanda ve 4000 gibi bir maas alacak. Kucuk bir sehir olsa da dogal guzellikleriyle unlu olan ve villa kiralarinin bile 900 tl oldugu bir sehir. Ve ailemin bir kismi orda istanbula 2 saat mesafede yukselen bir sehir.. Gazi ye gidip kidem hegamonyasiyla mi ugrasilmali .. Yoksa hala doktorayla ogrenci alan kalabalik yerlere gidip hasya bakabilecegin gunler ne zaman gelecek diye beklenti icinde mi olmali.. Sadece suru psikolojisine girmedim.. Ve kazanan arkadaslarimi simdiden tebrik ediyorum .. Hosgeldik hepimiz:))

Ben zaten algilayamadim insanlarin elestirmesini..istemis yazmissin..bunun icin hesap da vericek degilsin..cok komik elestiriler..bende 30.y bende yazdim ama 7.tercihimdi..gelecegini dusunmuyorum..

Hakikaten ya.. Tesekkur ederim yorum icin:)
Başa dön
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 5:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Layezal yazmış:

şimdiden hayırlı olmasını dilerim, eleştiriler bence de komik, bolu adı hoşuma gidiyordu, kulağa hoş geliyor o yüzden yazdım deseniz bile tercih sizindir sonuçta. Ki gidip görmüşsünüz anlattıklarınız çok güzel, küçük bir üniversitenin ne kadar işlevsel olabileceğini en iyi bilenlerdenim Smile özenmedim değil hani Wink
Başa dön
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 6:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimisi icin sistematik biyer olmasi onemlidir. Yani cok eski bir fakulte olmasi ne biliyim bircok prof olmasi vs.bir arkadasima danistigimda aaa cok kotu o okul bitmez sakin yazma derken kimisinin aradigi yer oluyor.. yazmayi dusunen arkadaslarim sordugunda yogunlugu, sehrin kucuk olmasini,yeni acilan bir yer olmasini goz onunde bulundurarak dusunulmesi gerektigini soyledim.kimine gore avantaj dir kimine gore dezavantaj..kimsenin olumlu-olumsuz yonlendirilmemesi gerektigini dusunuyorum.. Herkese hayirli olsun..
Başa dön
miracle
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 6:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende aynı şeyden bahsediyorum zaten, bende bu forumda çok saçma ve doğru olmayan yorumlar görüyorum.. Öyle olup olmadığından emin olmak istedim.. Herkes burda bişeyler paylaşmak için var birbirine yardımcı olmak için bişeyler yazıyo.. Kimseyi ilgilendirmez diyenler zaten yazmıyo.. Yapılan yorumlara ' kimseyi ilgilendirmez' denmesi gerçekçi olmuyo oyüzden.. Iyide kötüde olsa yorum yapıcaksınki yanlışsan düzel..18. Arkadaşım açıklamalarından dolayı teşekkürler..
Başa dön
dusesi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 6:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

diren 18 Smile
Başa dön
dtankara
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 6:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tebrikler tebrikler 18 Smile msjda attım burdan da tebrik
Başa dön
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 6:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yorumlar icin tesekkurler.. Herkese basarilar diliyorum.hersey herkesin gonlunce olsun:)
Başa dön
murataksoy131
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 7:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dussy yazmış:
Murat arkadasim inaniyoruzki sana gelicek bolu orto, 60.sin ve senden baska kimsenin ilk tercihi degildi listede. Gelmezsede hepsi senin suçun, bu bolu ortoyu sen populer yaptin (:

Smile güzel arkadaşım ben şeffaf oldum. dediniz ki herkes yazsın kafasından geçen yerleri ve ben de dürüstçe yazdım. özel sebeplerden ötürü bolu yu ilk tercih yaptım; ama ben ilk tercih yapınca mı 18. ler bolu da keramet gördü bilemem: ) bel ki de haklısın kardeş. zaten ben öncesinde bu tip şeyleri tahmin ettim ve bekliyordum. çünkü nisanda kocaeli sağlık b. ortolar bile ilk 20 de kapattı. millet coğrafik konumu çok önemsiyor belli.
Başa dön
murataksoy131
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 7:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Layezal yazmış:

güzel düşünmüşsünüz bu dediklerinizi ben de farkına vardım. hayırlı gelir size inşallah.
Başa dön
dtymn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 10, 2013 5:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şu an hayallerim yikildi Smile ben bolu kucuk diye ve baska bi basliktaki boluyla ilgili olumsuz bikac yorum sebebiyle kimse yazmaz,ben kucuk bi ihtimal yerlesirim diyordum ama herkes bolu yazmis Smile simdiden sizlere hayirli olsun Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız