Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Katü Radyoloji-Erzurum Atauni Sağlık Bakanlığı Konservatif
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Katü Radyoloji-Erzurum Atauni Sağlık Bakanlığı Konservatif

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
haliltoros
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 09, 2013 9:49 pm    Mesaj konusu: Katü Radyoloji-Erzurum Atauni Sağlık Bakanlığı Konservatif Alıntıyla Cevap Gönder

Katü Radyoloji yada Erzurum Atauni Sağlık Bakanlığı Konservatif yazan var mı arkadaşlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 09, 2013 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben yazdım atatürk s.b restoratif ama inşallah oraya kalmaz diye umut ediyorum,sizin sıralamanız kaç acaba
Başa dön
haliltoros
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 09, 2013 10:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim sıralamam çok aşağılarda rastgele tercihlerimi yapmıştım birde baktım bunlarda var ,nasıl yazdım ne zaman yazdım şaşkına döndüm ,gelme ihtimali olmasada insan kuşkuya düşüyor umarım gelmez %2 kesintiyle hazırlanmak zor olur.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız