Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - nisan dus
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

nisan dus
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ksm 18, 2013 11:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

size de çok teşekkür ederim Smile
haziran ayında bir deneme olmuştu onda 55 netim mi ne vardı. tam hatırlamıyorum ama 50'li bir rakamdı eminim.
bir aylık çalışmam sonucu 50'lerden 80'lere fırladı netlerim. bunu yapabildiğimi gördükten sonra daha da bir hevesle daha da fazla çalışmaya başladım. son bir aydaki çalışmamla da sınavda 98 net yaptım.

deneme sınavlarını sınav ciddiyetiyle çözemezdim ve salladığım çok olurdu. gerçek sınavda defalarca kontrol ettim ve hiç sallamadım. iki şık arasında kalıp işaretlediğim 1-2 soru vardı sadece. 4-5 soru düzelttim kontrol aşamasında. deneme sınavından çıkıp bunu nasıl yanlış yaptım dediğim sorularım çok olurdu ama dusda bu sebeple olmadı. bununda baya faydasını gördüm.

son olarak deneme sınavlarında baz alacağınız tek unsur kendi gelişiminiz olsun. derecenize bakmayın bile. o kadar net söyleyebilirim. ben dusdatanın son denemesinde 185. oldum. "eylül dusunu kazanalım" başlığında bu konuyu konuşmuştuk. o vakta kadar ben dusdata kaynaklarına elimi sürmemiştim. dusdata soru bankalarını bir kez çalışan kişi o deneme sınavlarından 90 altına düşmüyor. haliyle ezberlenmiş sorulardan sınava giriyorlar ve dereceniz otomatik olarak geriliyor. ben soru bankalarını sonradan aldım dusdatanın, denemelerdeki çoğu sorusu kitaplardan. o yüzden gerçek sonuçları hiç göstemiyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
socialmom
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 20, 2013 6:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla sana gıpta ile bakıyorum. bende seninle aynı zamanda çalıştım ama 250. olabildim. ama son 1 ay performansım berbattı sanırım ondan kaybettim
Başa dön
oksidazpozitif
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Arl 14, 2013 10:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her sınav bir öncekine göre paylaşımlar azalıyor sanki, daha aktif olalım bence arkadaşlar. belki 1-2 kişide olsak bizi motive edebilir böyle.
4 gün sonra deneme var, çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar?ben kursa gitmiyorum evde hazırlanıyorum, ilk tekrarlarımı bitirmeme az kaldı. kursa gidenler varsa kaç ders işlendi acaba?
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Arl 15, 2013 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Soğuklarla beraber etütlere gitmemeye başladım. Motivasyonumu kaybettim biraz. Toparlanmam lazım sanırım.
Başa dön
rüyan genç
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 16, 2013 10:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dershanede 7 ders bitti bu hafta..
Başa dön
_DtTugce_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 17, 2013 9:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz de 5.dersteyiz.patoloji yarım kaldı haftaya o bitecek.
Başa dön
oksidazpozitif
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 17, 2013 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende eylüle çalıştıklarımı unutmamak adına hızlıca okudum dersleri ama bundan sonra sorularla birlikte daha sindire sindire gitmeyi düşünüyorum. kursta hocaların çalışma önerileri var mı hiç??
Başa dön
elisabeth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 17, 2013 11:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kere anlayarak okuduktan sonra gunde 8 saatin altına dusmeden hizlica oku gec düzenli tekrar ve konu biriktirme temel tıp kesinlikle tus.sorularıyla tekrar edilmeli bence bazi konulardan hep ayni sorular geliyor çünkü ve dusda da aynı sorular geldi herkes biliyor aslinda bunlari ama uygulama sabir sinavdada şans lazım kolay gelsin
Başa dön
oksidazpozitif
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 18, 2013 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elisabeth yazmış:
Bir kere anlayarak okuduktan sonra gunde 8 saatin altına dusmeden hizlica oku gec düzenli tekrar ve konu biriktirme temel tıp kesinlikle tus.sorularıyla tekrar edilmeli bence bazi konulardan hep ayni sorular geliyor çünkü ve dusda da aynı sorular geldi herkes biliyor aslinda bunlari ama uygulama sabir sinavdada şans lazım kolay gelsin

teşekkürler önerileriniz için. eylüle hazırlanırken tus sorularına bakmıştım bu defa çalışma sorularına bakmalıyım karar veremiyorum açıkçası. sizce tus soruları yeterli olur mu çalışma sorularıyla desteklemek iyi olur mu?
Başa dön
elisabeth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Arl 18, 2013 12:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oksidazpozitif yazmış:
elisabeth yazmış:

teşekkürler önerileriniz için. eylüle hazırlanırken tus sorularına bakmıştım bu defa çalışma sorularına bakmalıyım karar veremiyorum açıkçası. sizce tus soruları yeterli olur mu çalışma sorularıyla desteklemek iyi olur mu?
ben calisma sorularina hiç bakmamistim dedigim sekilde temel.tıpa çalıştım ve sadece tus sorusu baktım klinikte durum daha farkli çalışma soruları faydali ama temelde tus fazlasiyla yeterli bence son 1 ay dusdata nin yeni mikrobiyoloji kitabina bakmistim biraz kitap güzel ama sonucta kısa dönem hafiza.onemli. Tus yeterli bence bu sekilde 1 kere tekrar edip dusta cikan sorulara bakın anlicaksiniz fazla karmasik hale getirmemek lazim calisirken
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız