Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Eylül 2014 Dus Sınav Zorluk Derecesi - Sınav yorumları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Eylül 2014 Dus Sınav Zorluk Derecesi - Sınav yorumları

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Eylül 2014 Dus Sınav Zorluk Derecesi
Çok kolay
10%
 10%  [ 5 ]
Kolay
4%
 4%  [ 2 ]
Normal
13%
 13%  [ 6 ]
Zor
63%
 63%  [ 29 ]
Çok zor
8%
 8%  [ 4 ]
Toplam Oylar : 46

Yazar Mesaj
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 5:33 pm    Mesaj konusu: Eylül 2014 Dus Sınav Zorluk Derecesi - Sınav yorumları Alıntıyla Cevap Gönder

Dus Sınav Zorluk Derecesi yorumlarınızı ve ankete buradan katılabilir yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Sadece bu başlıkta yazalım lütfen
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Babahakki
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 7:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zor
Başa dön
boretti
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 7:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence de zordu
Başa dön
liflif
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 7:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

..

En son liflif tarafından Pts Eyl 15, 2014 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dr.Zamig
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 7:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her kese hayirli olsun. Tuscular da sinavin ozellikle temel.bilimlerin zor oldugunu yaziyorlar. Dusta temelmi,klinikmi hangisi daha zordu?
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 7:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

duedonumun komşusunu hazırlayana helal olsun hocam!
Başa dön
novinka
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anatomi fevkaladenin fevkinde Wink mikrop kolaydı Tuğba hocamıza cok teşekkürler dun gece yatmadan aklıma basıllus anthralis geldi Wink
Başa dön
novinka
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Temel zordu klinik anlaşılırdi gecen sınav cok ikilemde kaldım ama bu sınav ikilemi şıklar az vardı .. Herkese basarılar
Başa dön
ahmt64
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 10:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Temel zordu klinik idare ederdii bncee bakalım nolcka artik
Başa dön
ahmt64
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2014 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Temel zordu klinik idare ederdii bncee bakalım nolcka artik
Başa dön
Corci
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 15, 2014 7:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geçen nisan ayındaki sınava göre zordu bence... temel bilimlerde mikrop-pato-farma adam gibi hazrlanmış sorular diğerlerini beğenmedim
Başa dön
dtrocky
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 18, 2014 3:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence anatomının bu sekıl gelmesı netlerı 2 net asagı dusurur...dıger bolumler genel olarak noraml sevıyede hazırlanmıs bı sınavdı..
Başa dön
hayalet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 3:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankete katılan 39 kişinin 26sı sınava zor/çok zor diyor.Tahmini net sayfasına bakıyorum, 85in aşağısında net yok.Bence -hekimlik gibi zor bir alanın uzmanlık sınavı için konuşuyorum- netler bu kadar yüksekse,o sınav kolay demektir.
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 3:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hayalet yazmış:
ankete katılan 39 kişinin 26sı sınava zor/çok zor diyor.Tahmini net sayfasına bakıyorum, 85in aşağısında net yok.Bence -hekimlik gibi zor bir alanın uzmanlık sınavı için konuşuyorum- netler bu kadar yüksekse,o sınav kolay demektir.

hocam 85 iyi bir net deil ki düzgün biryere girebilmek için enazından 90-95 olmalı
Başa dön
hayalet
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 4:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parasempatikdentist yazmış:
hayalet yazmış:

hocam 85 iyi bir net deil ki düzgün biryere girebilmek için enazından 90-95 olmalı

İyi bir yer derken? Sizin hedefinizin yüksek olması sizi bağlar. +90 net ile 85 arasında 5 net fark var sadece. Sıralama açısından fark yaratır tabi ama, başarı anlamında düşünürsek, 85 net yapan ile 90 bet yapan aşağı yukarı benzer başarıdadır diyebiliriz.
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 5:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hayalet yazmış:
hayalet yazmış:

İyi bir yer derken? Sizin hedefinizin yüksek olması sizi bağlar. +90 net ile 85 arasında 5 net fark var sadece. Sıralama açısından fark yaratır tabi ama, başarı anlamında düşünürsek, 85 net yapan ile 90 bet yapan aşağı yukarı benzer başarıdadır diyebiliriz.

durup düşününce öyle ama sıralamada öyle değil..sorular tabi ki zordu kesinlikle kolay değildi..hiçkimse iyi olmayan biryere gitmek için ömrünün engüzel yıllarını bu yolda çürütmez
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 5:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hayalet yazmış:

Ne demek istediği çok net aslında arkadaşımızın.Sınav kolaydı demiyor bence.Sınavın cok zor oldugunu soyleyip sonra da 90 net bekliyorum demek nasıl oluyor onu sorguluyor :)bence haklı da...

edit:sınav çok zordu ama ben de çok iyiydim olabilir..
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 5:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abcde yazmış:
hayalet yazmış:

Ne demek istediği çok net aslında arkadaşımızın.Sınav kolaydı demiyor bence.Sınavın cok zor oldugunu soyleyip sonra da 90 net bekliyorum demek nasıl oluyor onu sorguluyor :)bence haklı da...

ya zaten 20 30 kişi zordu demiş onlar da 60-70 yapanlar belki..orda yazmıoki sınav zordu diyenler ama 90 net yapanlar diye.. bir de böyle düşünelim
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 24, 2014 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abcde yazmış:
hayalet yazmış:

ya zaten 20 30 kişi zordu demiş onlar da 60-70 yapanlar belki..orda yazmıoki sınav zordu diyenler ama 90 net yapanlar diye.. bir de böyle düşünelim

Orası da öyle ..Hocam neyse boşverelim bunu da bu ösym resmen 1 günümüzü yedi ya saat 2 den beri bekledik..Utanmazlar bir de 23.09.14 diye başlık açmışlar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız