Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Uzmanlık öğrencisiyim, uzmanlık öğrencisi değilim, HANGİSİ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Uzmanlık öğrencisiyim, uzmanlık öğrencisi değilim, HANGİSİ?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
brad_pitch
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 8:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu dus basvurusunda isaretleyecegimiz seylerden biri mi? ben mezunum issiz sapsizim+uzmanliga/doktoraya falan basvurmadim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 8:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

uzmanlık öğrencisi değilim diyeceksin o halde ...
mithras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 9:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2009da mezun oldum bir sene doktora programına devam ettim sonra bıraktım, kadrosuzdum ama çıkışımı almadım öylecene bıraktım zaten.
uzmanlık öğrencisi değilimi işaretledim, uzmanlıktan kastı doktora mı, aynı şey mi? öylese hemen gidip sınava girmeden kaydımı falan sildirmem lazım Sad
Başa dön
mutluluk
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 9:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaydını almana gerek yok harcını ödemediysen direkt doktora programından silinirsin ama gene de öğrenci işlerine bir sor doktora ile uzmanlık aynı değil zaten puan kesintisi olmaz
Başa dön
mithras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fakülteyi aradım hala öğrenci olarak görülüyorum malum üniversiteden atılma kavramı kalktı 10 sene harç vermesen yine de atmıyorlar, rıza bey bana da dediğiniz mantıklı geldi ama bilemedim şimdi, sonradan başım ağrımaz umarım
Başa dön
gokturker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 13, 2012 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de aynı durumdayım. Başımızı ağrıtmaya kalkarlarsa emin ol kaybeden karşı taraf olur. Ben doktora öğrencisiydim, hiç bir zaman ünvanım uzmanlık öğrencisi olmadı ve benim de bununla ilgili resmi bir talebim olmadı. Buna göre hukuki açıdan her zaman haklı durumda olacağımı düşünüyorum. Rıza beyle aynı fikirdeyim.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız