Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dershane mi kamp mı ikisi de mi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dershane mi kamp mı ikisi de mi?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dt_ok
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 4:40 pm    Mesaj konusu: Dershane mi kamp mı ikisi de mi? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar eylül sınavı için karar vermeye çalışıyorum sürem çok kısıtlı.Nisandaki sınava 2 ay kadar kendim çalıştım 75 net yaptım. Şimdi eylüle hazırlanmaya başlıyorum. Ama karar veremedim. Bu süreçte dershaneye gitmeli mi sadece kamp yeterli mi yoksa ikisine birden mi gitmek lazım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 4:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında sizin kendi çalışma alışkanlığınıza bağlı bir durum bu... Ama süre kısıtlı olduğu için dersaneye gidip son 20gün kendi tekrarınızı yapabilirsiniz. Hangi dersten konulardan eksik kaldığınızı hissediyorsanız onları çalışırsınız. Ben dersaneye gidemedim, ama bulunduğum şehirde olsaydı giderdim belki de...
Başa dön
warol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 8:21 pm    Mesaj konusu: Re: Dershane mi kamp mı ikisi de mi? Alıntıyla Cevap Gönder

dt_ok yazmış:
Arkadaşlar eylül sınavı için karar vermeye çalışıyorum sürem çok kısıtlı.Nisandaki sınava 2 ay kadar kendim çalıştım 75 net yaptım. Şimdi eylüle hazırlanmaya başlıyorum. Ama karar veremedim. Bu süreçte dershaneye gitmeli mi sadece kamp yeterli mi yoksa ikisine birden mi gitmek lazım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
temel netiniz kactı
Başa dön
dt_ok
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 8:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

19
Başa dön
warol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 9:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt_ok yazmış:
19
benim tavsiyem sadece dersaneye temel bilimler için yazılmanız ben de eylülde 70 civarı net yapmıstım temel 18 dogru 22 yanlıstı Smile sadece temele yazıldım nisan 30 dogru 4 yanlıs klinigi tek basınıza halede bilirsinşiz ama temel için yardım almanız gerekir malum dersane fiyatalrıda cok yüksek
Başa dön
erol karsl?
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 15, 2013 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben ikisinede gitmedim kendim çalıştım.tabi maddi durumlardan dolayı mecbur kaldım.,24. oldum ilk girişimdi.tabi yanlış yönlendirmek istemem.derhaneye ve kampa gitmediğimden yararları konusunda da bi bilgim yok kıyaslama yapamam ama ben evde çalıştm.başarılar şimdiden
şöyle bişe düşünmüştüm ben ,önce dus kampına gidip temeli atıp sonra ders çalışmaya başlamak bence mantıklı.çünkü sonlara geldiğinizde iyi dereceler yapıyorsanız dus kampı anlamsız çünkü bildiginizden fazlasını öğrenemiyorsunuz amacınız ayrıntı öğrenip zor soruları yapmak oluyor,tabi durumunuz orta düzey ise anlamlı olabilir.en başta dus kampıyla başlamak yararlı olabilir diye düşünüyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız