Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kadrolarin artirilmasi talebi icin basvuru
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kadrolarin artirilmasi talebi icin basvuru
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 7:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shyowl yazmış:
evet iste ben de surekli dershanede bunu yapmaya calistim ama kimse orali olmadi, aman bizim dememizle mi olacak dediler Sad kendi aramizda soylenip durmaktansa sikayetimizi istegimizi bildirmeliyiz tabi ki.. 1-2 kisi olursa onemsenmeyebilir ama cok kisi ayni talepte bulunursa elbet dikkat cekecektir..
bimer e internetten mi basvurdunuz mail mi yazdiniz? ben de daha once bimer e internetten yazmistim, bu saglik bakanligiyla ilgili bir konu basbakanlik adina yapabilecegimiz bisey yok benzeri bi cevap almistim Sad saglik bakanligina da nereden ulasacagimi bilemedim sitesinde mail adresi falan bulamamistim
bir de daha once ist dis hekimleri odasi yonetiminde olan su an milletvekili olan birine twitter'dan 2kere yazdim ama gormezden gelindi (tam da o sira dus da yanlis sorulari meclise tasidim diye yaziyordu ben de kadro durumunu yazdim ama cevap olmadi).. biliyorsunuz dis hekimleri odalari uzmanliga karsiydi
Ama basvurabilecegimiz nere varsa basvuralim lutfen, yerlesen arkadaslar siz de yazin lutfen..ne kadar cok olursak o kadar iyi

eğer doktoranın kalkmasıyla ilgili başvuracaksanız ben sağlık bakanlığına yazdım şikayetimi onlarda bana o bizi bağlamaz şikayetinizi yök e bildirin dediler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 7:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cok guzel, umarim ise yarar
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 7:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

e-dishekiminin cok fazla takipcisi var, dusla ilgilenen ilgilenmeyen kim varsa o sitede de yardim isteyebiliriz
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shyowl yazmış:
e-dishekiminin cok fazla takipcisi var, dusla ilgilenen ilgilenmeyen kim varsa o sitede de yardim isteyebiliriz
orası bu dönem dusta çok zayıf kaldı herkes dentdus ta toplandı ama yinede denemekte fayda var. bu haksızlık kazanan kazanmayan bütün üniversite kadrosuna dahil olmak isteyen dişhekimlerini bağlar duyarsız olmamak lazım. örneğin ben batı şehirlerimizden bir fakülteye dusla giremedim puanım yetmedi ama bu sene kaç kişiyi doktorayla aldılar ne bilim alesmiş mülakatmış maaşlı kadrolu. hani dus herkesin eşit şartlarda adil bir şekilde yerleşmesi için gelmişti düzen aynı değişmiyor Sad
Başa dön
ahmetakgl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurul kararlarıyla fakülte değiştirenden tut da kişiye özel yasalara kadar istenen herşey mümkün bu ülkede...şimdiden söylüyorum bir iki yıl sonra şu an doktora yapmakta olan bir kişi sayesinde tüm doktoralılar (bu süreçte girenler yani yasa sonrası) uzmanlık hakkı alacaklar ve şu şekilde olacak savunma neden almasınlar ki eğitim almışlar sonuçta Smile
Başa dön
Layezal
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yillar once tipta da soz konusu olmus bu durum.. Ama onlar asla alamadilar uzmanlik belgelerini.. Boyle bi dava acilirsa karsilik olarak da bu emsal temsil eder..evet burasi turkiye ama nisan 2011 sonrasi uzmanlik verilmeyecek diye yasa var..
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 10:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o adam doktorası bitince hastaya uzmanım diyecek kim belge bakıyor. hayır sen uzman değilsin doktoralısında diyemeyeceğiz. bir tek devlette uzman kadrosuyla giremez. ama üniversitede kalmaya gelince uzmanlardan çok doktoralıları tercih edecekler
Başa dön
ahmetakgl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani sonuç olarak geleğin hocaları konusunda birşey değişmemiş oluyo ve bu düzen böyle sürecek anlamına geliyo Smile şu an para konusunda birbirini yiyen hocalardan döner sermayeye ortak birilerini istemelerini istemek saçma Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız