Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - kayıt için gerekli belgeler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

kayıt için gerekli belgeler
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtzeycem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 21, 2013 3:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

üniversite hastanesi olmuyor sanırım.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mrv61
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 21, 2013 4:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtzeycem yazmış:
mrv61 yazmış:
arkadaşlar sağlık kurulu raporu ne ola ki ?
tam teşekküllü saglık raporu diye mi geçiyor yoksa saglık kurulu raporu olarak mı? tam teşekküllü ise istenilen mesela ankarada numune yada bütün bölümlerin oldugu devlet hastanesinden alıyorsun. dahiliye göz kbb nöroloji gibi birçok bölüme imzalatıyorsun sonra kurulun toplandıgı günler imzanı alıyorsun. 3 foto ve nüfus cüzdanı fotokopisi de istiyorlar sanırım. ben internetten araştırdım. bir de araştırma göervlisi olarak çalışmasına engel bir durum olmadıgına dair bir ibare bulunması gerekiyormuş.

teşekkür ederim cvp için,özel hastaneden de olabiliyor dedi bi arkadaşım yarın ona bakıcam ,benim yaşadığım yer çok küçük ve bununla bu kadar uğraşırsam kayıda bile yetişemem gibi gelio bana Smile bu arada sağlık kurulu raporu yazıyor ... Smile tekrar teşekkür ..
Başa dön
dtzeycem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 21, 2013 4:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her üniversitenin istedigi evrak farklı. bizimkinde tam teşekküllü saglık raporu yazıyor sadece devlet hastanesi oluyor diye biliyorum. siz araştırın tabi.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız